prostor39

prostory

Prostor39 je komunitní kulturní centrum, které vzniklo v dlouhodobě prázdném domě na pražském Žižkově. Industriální budovu jsme revitalizovali a momentálně disponujeme pěti patry, které se dají komplexně využít k pronájmům a realizaci různorodých akcí. Pokud hledáte vhodné místo, kde uspořádat konferenci, promítání, křest knihy, pohybový nebo kreativní workshop a mít k tomu i pohodlí zázemí v kavárně, tak u nás jste na správné adrese.

Můžete si u nás pronajmout jednu místnost, a nebo klidně i celý dům. Každé patro disponuje projektorem, ozvučením a mikrofony. Ke každému pronájmu je v ceně i asistent produkce, který Vám bude po celou dobu konání akce k dispozici. Také Vám můžeme navíc zajistit coffee breaky, catering či fotografa.

kavárna / galerie

Přes den kavárna nejen s dobrou kávou a veganskými dobrotami, se zázemím pro porady, nebo klidnou solo práci. Potřebujete velký stůl, nebo si udělat pohodlí na okenním parapetu? Dětský koutek je pro vás k dispozici, když potřebujete mít schůzku a vzít děti sebou. Večer místo pro setkávání na koncertech, projekcích, vernisážích a dalších kulturních akcích. A zároveň galerie využívající genia loci industriálního prostoru.​

multifunkční
prostor

Multifunkční prostor pro workshopy, kurzy, vzdělávání, setkávání a sdílení, nebo pro vaše akce různého zaměření. Prostor je možné využít jako úplně čistý a prázdný nebo se stoly a židlemi dle vašich potřeb. K dispozici je flipchart, projektor a ozvučení.​

kapacita

120 osob

velikost

80 m2 + 10 m2

wifi, flipchart, projektor, zvuk

zasedačka

Prosklená místnost v prvním patře slouží jako zasedačka pro Vaše porady a schůze. Stěny z tabulkového skla a okna dodávají místnosti jedinečný design, příjemnou atmosféru a dostatek denního světla potřebného ke kvalitní práci. A pokud chcete více soukromí, stačí jen zatáhnout závěsy.

kapacita

12 osob

velikost

18 m2

wifi, flipchart, obrazovka pro připojení k notebooku

catering

K pronájmu si můžete objednat i catering, který je čistě rostlinný. Důležitá je pro nás ekologičnost, udržitelnost a solidarita vůči naší planetě i zvířatům. Ať už se jedná o jednohubky pro kolegy při pracovní poradě nebo oběd pro celý štáb. Rádi Vám připravíme Vámi vybrané položky z naší nabídky, případně Vám moc rádi pomůže s vymyšlením celého menu. Při objednávce prosím uveďte počet osob a jaký máte rozpočet.

fotostudio

Velkorysé fotostudio zabírá polovinu třetího patra. Má dostatek přirozeného denního světla, ale i veškerou potřebnou techniku a props. Studio se zábleskovou technikou se nachází v prvním patře, studio s denním světlem ve třetím patře bez výtahu.​

velikost

80 m2 + 10 m2

ateliéry

Patro a půl celé budovy tvoří ateliéry plné zajímavých lidí, kteří jsou nedílnou součástí pulzujícího života našeho domu. Najdete zde například různé umělce a umělkyně.

Máme momentálně volné ateliery č. 6. a č. 11

Atelier 6., 15 m², v 2. patře,

8 000 Kč se vším všudy / měsíc

Atelier 11., 26m², v 3. patře,

12 000 Kč se vším všudy / měsíc

tep39

Pohybový prostor kam můžete zajít na lekci, zkoušet s celým souborem, uspořádat víkendový workshop, nebo jakoukoliv jinou akci - jsme otevření všem. Podporujeme nezávislou scénu, začínající lektory a soubory, pohybové a taneční divadlo, ale rádi poskytneme prostor i zájemcům z jiných oborů.

STŘEDA 1.5.

This will close in 0 seconds