prostor39
Cart 0
 

Kavárna Coworking Galerie

Přes den klidná coworkingová kavárna nejen s dobrou kávou a veganskými dobrotami. Se zázemím pro porady, nebo klidnou solo práci. Potřebujete velký stůl, nebo si udělat pohodlí na okenním parapetu? Dětský koutek, když potřebujete mít schůzku a vzít děti sebou? 

Večer místo pro setkávání na koncertech, projekcích, vernisážích a dalších kulturních akcích. 

A zároveň galerie využívající genia loci industriálního prostoru.

 
 
 

Multifunkční prostor

Multifunkční prostor pro workshopy, kurzy, vzdělávání, setkávání a sdílení, nebo pro vaše akce různého zaměření. Prostor je možné využít jako úplně čistý a prázdný nebo se stoly a židlemi dle vašich potřeb. K dispozici je  flipchart, projektor a ozvučení.


kapacita 120 osob

velikost 80 m2 + 10 m2

wifi, flipchart, projektor, zvuk

 
 
 
 
multi_01.jpg
 

Zasedací místnost

Prosklená místnost v prvním patře slouží jako zasedačka pro vaše porady a schůze. Stěny z tabulkového skla a okna dodávají místnosti jedinečný design, příjemnou atmosféru a dostatek denního světla potřebného ke kvalitní práci. 


kapacita 12 osob

velikost 18 m2

wifi, flipchart, projektor

HC6A6185.jpg
 
 

Fotostudio 

Velkorysé foto studio zabírá polovinu třetího patra. Má dostatek přirozeného denního světla a v blízké budoucnosti doplníme také studiová světla a props. Díky nákladnímu výtahu dostanete do našeho studia vše, co potřebujete nafotit. 


velikost 80 m2 + 10 m2

 
 
 
 
studio_03.jpg
 

 Ateliéry

Patro a půl celé budovy tvoří ateliéry plné zajímavých lidí, kteří jsou nedílnou součástí pulzujícího života našeho domu. Najdete zde nejen různé umělce a umělkyně, ale také sdružení mladých psychoterapeutů Meetina, snažících se o nestigmatizující přístup k duševnímu zdraví.