Back to All Events

Ashtanga vinyasa yoga

This class is ENGLISH FRIENDLY:
I can held the class in English or bilingually. Let me know when you come.

-for ENGLISH scroll down-

Přijďte na intenzivní jógové protažení a potěšení.

Ashtanga je dynamická a ucelená sestava po sobě následujících ásan, které jsou spojeny vinjásou. Je fyzicky náročnější, posiluje a protahuje svaly celého těla. Rozvíjí koncentraci, vědomé ovládání těla, je vhodná i ke zhubnutí nebo udržení váhy, vede k psychické i fyzické relaxaci.

Je vhodná pro aktivní, zdravé jedince bez vážnějších zdravotních potíží, pro začátečníky i pokročilé a pro všechny, kteří potřebují více pohybu a dynamičnosti.

Lektorka jógy Marcela s terapeutickým výcvikem, milovnice tance, plachtění a cestování
"Ashtanga mi pomáhá udržet pružné a pevné tělo, klidnou mysl a rovnováhu v každodenním životě. Tak jako se každý den cítím jinak, tak je jiná i praxe jógy. Baví mě toto objevování a nové úhly pohledu."

KDY: každá středa 18:00 - 19:15
CENA: 180Kč

---------------------------------------------------------

Come and join us for an intensive yoga stretching.

Ashtanga is a dynamic yoga series of specific sequences where are many vinyasas in between. It is great for building core strength and toning the body. It develops concentration, focus and brings phycical and mental harmony.

The class is tailored either for beginners or advanced yogis. You should be in good/normal health conditions, otherwise inform the teacher.

WHEN: every Wednesday 18:00 - 19:15
PRICE: 180Kč