Back to All Events

Na vlně dechu

This class is ENGLISH friendly.

Na lekci se uvolníme, ale i zapotíme. Soustředíme se na svůj dech, který propojíme s pohybem za doprovodu hudby, tak aby všechno do sebe zapadalo a my mohli vědomě a radostně prožít přítomný okamžik, ať už v ásanách, tak v přechodech do nich. Prozkoumejte své pocity v pozicích od jednodušších až po ty pokročilejší. V lekcích určitě nebudou chybět prvky Ashtanga jógy. Pohyb, dýchání, nové výzvy a nejen to nás v těchto lekcích čeká.

Po letech zkoušení různých stylů jógy, objevila Martina Ashtanga jógu. V létě 2018 navštívila indický Mysore a měla možnost praktikovat ve Shri K Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institutu pod vedením Sharatha Joise.

V Mysore studovala také indickou filozofii s profesorem M.A. Narasimhanem a jógové sútry s doktorkou M.A. Jayashree, dále pak Sanskrit s Laksmishem v KPJAYI. Martina ráda cestuje, hlavně do Asie, je velmi pozitivní a po lekcích s ní budete určitě odcházet příjemně naladění :)

Martina asistuje v SHALA Prague v ranních mysore lekcích a učí některé večerní lekce. Každé pondělí v 18.30 hodin jí můžete nově potkat u nás, v prostoru39, kde povede 80minutovou lekci „Na vlně dechu‘‘.

Přijďte prosím ideálně 10 minut před začátkem lekce, abyste se mohli v klidu připravit a převléknout se. Případně prosím sdělte učiteli své zdravotní obtíže.

KDY: každé pondělí 18:30 - 19:50
CENA: 200,-
Registrace emailem: martina.pacovska@seznam.cz

Earlier Event: October 21
Kurz kresby a malby: Akvarel
Later Event: October 22
CityVizor Meetup