Back to All Events

Jak mi pěší pouť do Santiaga de Compostela změnila život

Přednáška o tom, jak se jednou jedna bláznivá slečna vydala sama pěšky do Santiaga de Compostela, aby si vyřešila nějaké otázky v sobě. Bez fyzičky a orientačního smyslu, avšak s úsměvem na rtech a dobrou náladou! Co vše jí potkalo, co vše se jí (ne)povedlo ( (a že toho bylo vážně dost, ehm :D). a co ji tato cesta dala.

Vstupné: 80Kč
Vstupenky budou k dispozici na místě od 18:30 hodin. Mějte prosím hotovost.

Holka s hlavou oblacích, přitom pevně nohami na zemi.
Lenka Rzepková alias Léňa nebo Lenny, jak ji říkají kamarádi, a jak ji můžeš znát z jejího blogu Lenny On the Road. Tahle holka má triliardu zájmů a pokud zrovna nějak netvoří, chápej - nehraje ve filmu, nemaluje, nepíše nebo netancuje, tak cestuje! Většinou cestuje dost lowcost s malou krosnou na zádech, úsměvem na rtech a dobrou náladou! Letos o prázdninách se vydala sama pěšky do Santiaga de Compostela a jelikož to pro ni byla neskutečně silná zkušenost, rozhodla se o tomto zážitku podělit i s ostatními. 
Na cestování ji baví hlavně poznávání nových lidí, kultur a příběhů, o kterých právě i ráda píše. Taky hodně stopuje (letadla, policajty nebo luxusní lodě) a vyhrála takovou tu jednu stopovací soutěž.
Chtěla by procestovat nejlépe celý svět, nebo aspoň co nejvíc míst, co půjde. Když se 5 minut nudila, začala se učit hrát na ukulele. Prozatím jede takový „Phoebe styl“, ale to ji nevadí. Má slabost pro
muzikanty, hlavně kytaristy. Miluje avokádo, čokoládový brownies, Jiřího Macháčka, chraplák Kurta Cobaina, klavír, Astona Kutchera, Heathe Ledgera a Malého prince.

Earlier Event: October 12
Movement & Technology workshop // Stella
Later Event: October 14
Na vlně dechu